•  

משחקים נוספים בקטגוריה זו

Did you like the game?
Description:
המשך למשחק הארקייד הקלאסי אשר מציב את השחקנים בנעליהם של שלושה לוחמים ויקינגיים חמושים היטב המנסים למצוא את דרכם הביתה. במהלך המשחק, על השחקן לעשות שימוש בכל שלושת הויקינגים בצורה התאפשר לו להתקדם במהלך השלבים בצורות שונות ומשונות, הדורשות שיתוף פעולה של שלושת הדמויות. בנוסף, כל דמות יכלה לשאת 4 חפצים עמה, אשר יכלו לשמש לפתרון פאזלים, לריפוי הדמויות וכן לפגיעה באויבים. המשחק מכיל מספר רב של חידות ואתגרים המאמצים את תאי המוח האפורים, אך באותה מידה גם אקשן ומשחקיות קלאסית משובחת.
Controls:
מקש ENTER להתחלת משחק, חיצים כדי לזוז, מקשים X ו-C לביצוע פעולה, מקש Z למידע, מקשים A ו-S להחלפה בין הדמויות, מקש Shift לבחירת חפץ.
אז מה הם התפקידים של כל ויקינג? אריק לדוגמא, יכול לקפוץ גבוה בעזרת מגפי טורבו,הוא יכול לשחות בעזרת קסדה מיוחדת איתה הוא גם יכול לנגח קירות,
לבאלדוג יש יד ביונית באמצעותה הוא יכול להרוג, לתפוס ווים כדי לעבור באזורים מסוימים ולקחת חפצים התלוים באויר. כאשר, החץ והקשת הוחלף בחרב אור.
לאולף יש מגן שמאפשר לו לדאות או להתכווץ באזורים צרים, בנוסף לכך, הוא יכול גם לשחרר גז (מהישבן), שבעזרתו הוא יכול לרחף או לשבור קירות בנחיתה.
Instructions:
שמירת משחקים: לשמירת משחק לחצו בכל שלב על מקש F5, לטעינת משחק לחצו על מקש F8.

תגובות

0 comments

(200 symbols max)

(256 symbols max)