•  
תיאור:
גירסת אונליין בלעדית ומלאה הכוללת את כל השלבים של החלק השני של משחק האייפון הממכר והפופלארי Cut the Rope Experiments. המפלצון הקטן והחביב אום-נום חוזר בהרפתקאה נוספת, הפעם הוא מגיע לפתח ביתו של מדען מטורף שמחליט לבצע בו כל מיני ניסויים בכלים שונים ומשונים על מנת שיוכל לקבל את הממתקים שהוא כל כך אוהב. עזרו לאום-נום להשיג את הממתקים ע"י פתרון אתגרי חשיבה משעשעים מבוססי פיזיקה. המשחק עשיר בהמצאות והפתעות, בין אם מדובר בפריטים שונים שיש לתפעל בהצלחה או סכנות ומלכודות מהן צריך להיזהר.
כפתורי המשחק:
לידיעתכם: אין ללחוץ על אף מקש כאשר מוצג סרטון הפתיחה של המשחק (עם החבילה שמופיעה בדלת), אחרת המשחק עשוי להיתקע ולהיסגר בפתאומיות.
עזרו לאום-נום להשיג את הממתקים והכוכבים המוזהבים ע"י חיתוך חבלים, שימוש בבלונים והפעלת כלים שונים תוך התבססות על חוקי הפיזיקה.
הוראות:
לידיעתכם: במידה ולחצתם בטעות על קישור שהעביר אתכם לדף פרסומת או לדף דפדפן אינטרנט, לחצו על מקש "ESC" כדי לחזור בחזרה למשחק.
דרישות מינימום: המשחק יעבוד אך ורק על כרטיס מסך התומך ב OpenGL. כרטיס מסך בסיסי של אינטל או כזה המותקן במחשבי נוטבוק - לא יעמוד בדרישה.
מידע חשוב לגבי הפעלת המשחק תחת חלונות 7 וחלונות ויסטה:
ייתכן כי בעת הפעלת המשחק תחת "חלונות 7" תתבקשו ללחוץ על כפתור "כן" (YES) כאשר תופיע החלונית עם הודעת "בקרת חשבון המשתמש" (UAC).
באפשרותכם לבטל את הצגת הודעת בקרת המשתמש בכל הפעלה ע"י [ לחיצה כאן ] לצורך התקנה של "תוכנה לשינוי הגדרות בקרת המשתמש (UAC)".

משחקים נוספים בקטגוריה זו

תגובות

0 תגובות

Inviter_ln_max_title

Inviter_ln_max_descr